You are here:  / Mieszkanie / Meble biurowe – Pracuj bezpiecznie

Meble biurowe – Pracuj bezpiecznie

Meble biurowe – Pracuj bezpiecznie
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Planując wyposażyć swoje miejsce pracy w meble biurowe zwróć uwagę na zasady ergonomii. Ergonomia w praktyce oznacza idealne dopasowanie krzesła oraz biurka do Twojej sylwetki i rodzaju pracy jaką wykonujesz. Biuro jest miejscem skomplikowanym, przebywamy w nim po kilka a nawet kilkanaście godzin dziennie. W każdym pomieszczeniu pracują ludzie o różnych predyspozycjach fizycznych i psychologicznych, wykonują rozmaite zadania wymagające skupienia, wyciszenia i swobody poruszania się. Dlatego tak ważne jest aby stanowiska pracy pracy były dopasowane indywidualnie do każdego użytkownika biura.

Decyzja o zakupie i sposobie wyposażenia pomieszczenia w meble biurowe, lady recepcyjne czy meble gabinetowe pociąga za sobą konieczność analizy szeregu czynników. Dlatego firma CONTINO proponuje kompleksowe wyposażenie każdego biura, gabinetu, sali konferencyjnej, baru, restauracji, pubu począwszy od doradztwa, aranżacji i wyceny poprzez dostawę, profesjonalny montaż oraz zapewnienie pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Atutem fimy CONTINO jest dostarczanie trwałych wyrobów o wysokiej jakości w pełni odpowiadających wysokim wymaganiom stawianym przez nowoczesne pomieszczenia biurowe, hotelowe, recepcyjne, socjalne, laboratoryjne, kawiarniane, restauracyjne.

W celu udogodnienia i szybkiego zapoznania się z wieloma produktami na rynku wprowadziliśmy nową funkcjonalność czyli możliwość zakupów foteli i krzeseł przez Sklep Internetowy.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować najlepsze rozwiązania w zakresie wystroju i wyposażenia wnętrz.

Zapraszamy: CONTINO – Najlepsze rozwiązania dla Ciebie !

Tagi: Usuwanie owłosienia żary, vetrex-v90-alphaline, kaplica Santori, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, osb stopfire, kawitacja kielce, Gniewiński portal, CPE Gliwice, Vademecum elektryka SEP